Greeder – tirdzniecības platforma, kura sevī ietver Latvijas interneta veikalus un ir vērsta uz individuālu darbu ar klientiem!

Galvenā un unikālā Greeder priekšrocība — kaulēšanās sistēma. Tās princips ir vienkāršs: kad pārdevējs izvieto savu preci, viņš ir gatavs kaulēties. Pircēji, savukārt, kaulējas un piedāvā savas - zemākas cenas. Pieņemot pircēja likmi, pārdevējs nosūta viņam vienošanos par darījumu.


PĀRDEVĒJAM VEIKSMĪGS DARĪJUMS

Katram pārdevējam jāpatur prātā, ka Greeder.lv var būt arī citi analoģisku preču pārdevēji. Arī viņi tieši tāpat saņem piedāvājumus no pircējiem un katrs no viņiem var piekrist darījumam jebkurā brīdī. Tādā veidā Greeder.lv lapā veiksmīgākos darījumus īsteno tas, kurš spēj operatīvi aprēķināt savu ieguvumu, atbild ātrāk par citiem un biežāk piekrīt pircēju cenām.


PIRCĒJAM VEIKSMĪGS DARĪJUMS

Veiksmīgs darījums pircējam- tas ir darījums ar minimālo cenu. Pareizas kaulēšanās rezultātā pircējs ātrāk un lētāk var iegādāties sev vēlamo preci.


«NOKAULĒJAM» TREŠDAĻU NO TELEFONA CENAS

Tātad, Jūs vēlaties iegādāties telefonu Greeder.lv. Jūs atverat mājas lapu, reģistrējaties un izvēlaties vajadzīgo modeli – tagad tā ir Jūsu prece.

Zem preces Jūs redzat cenu no piedāvātā veikala un pogu “kaulēties”.

Zemāk Jūs redzēsiet piedāvājumus izvēlētajai precei no visiem interneta veikaliem, kas ir gatavi kaulēties mūsu tirdzniecības platformā. Piedāvājumi no veikaliem tiks attēloti augošā secībā, sākot no zemākās cenas.


Ja Jūs apmierina sākotnējā (piedāvājamā) cena no noteiktā interneta veikala, Jūs uzreiz varat nospiest uz Jums vēlamo piedāvājumu, doties uz interneta veikalu un veikt pirkumu.

Ja Jūs vēlaties iegādāties Jūsu izvēlēto preci (telefonu) par zemāku cenu, Jūs ar ritlodziņa palīdzību izvēlaties to summu (pievērsiet uzmanību- izvēloties summu, ritlodziņš mainīs krāsu, kas attēlos pirkuma iespējamības līmeni, balstoties uz Jūsu izvēlēto summu), par kādu Jūs esat gatavi iegādāties doto preci, un nospiediet pogu “kaulēties”. Tajā brīdī Jūs nosūtāt pieprasījumu. Jūsu cenas piedāvājums izvēlētajai precei tūlītēji tiek nosūtīts visiem interneta veikaliem, kuri ir apstiprinājuši dalību.

Tālāk Jūs gaidāt apstiprinājumu (piekritību) dotās preces iegādei no interneta veikala. Jūsu piedāvājums ir spēkā 12 stundas. Ja pēc 12 stundām neviens interneta veikals, kurš ir gatavs kaulēties ar Jums, nav apstiprinājis Jūsu darījumu, tas nozīmē, ka Jūsu likme tiek anulēta. Tas ir rezultāts Jūsu “ne visai pareizajai” (pārāk zemai) izvēlētajai likmei. Apstiprinājumu no pārdevēja Jūs redzēsiet savā personīgajā Greeder.lv kabinetā, kā arī saņemsiet to savā elektroniskajā pastā, kādu norādīsiet reģistrācijas brīdī.

Novēlam Jums panākumiem bagātu tirdzniecību un veiksmīgus pirkumus Greeder.lv vietnē!